bet365 Kodi Bonus

Duke përdorur vetëm bonus code bet365 për klientët e rinj, do të përfitoni nga qasja e plotë evropiane e basteve, duke përfshirë 20,000 rryma të gjalla çdo vit.

Vë bast Kodin Bonus

bet365 është kompania më e madhe e lojërave në botë dhe emiri i tyre është i njohur në të gjithë botën, këta gjithashtu kanë mbi 7 milion klientë nga 200 vende. Emri është sinonalt=”im i cilësisë dhe i besushmërisë për bastvënie të sporteve dhe kazinos. Revista eGaming e ka rënditur bet365 prej kompanive të lojërave të 2010, 2011 dhe 2012, si pjesë e listës vjetore te kompanive te lojerave, lista e përvitshme e 50 kompanive të lojërave më të fuqishme. bet365 është njëra ndër kompanitë që ka mbetur ne Britani të Madhe pasi që shumë kompani kanë ndruar lokacion ku taksat janë më të ulëta. Kjo do të thotë që bet365ofronë vende pune dhe paguan taksat ne Britani të madhe, kështu që nëse ju jeni Britanez, bet365 duhet të jetë bastvënia juaj e përzgjedhur! Përdoreni kodin promo bet365 që të merrni ofertat aktuale. T&Cs Apply.

bet365 kodi bonus

Si të regjistroheni

Në momentin që ju e shihni se sa shumë ka për të ofruar bet365 kodi bonus, ju me padurim do të dëshironi që të filloni regjistrimin në këtë faqe dhe ti shijonit pagesat e manhitshme të cilat mund të gjenerohen. Siç dhe mund të shihet që kjo është faqja më e popullarizuar për baste, ju menjëherë do të dëshironi të mësoni si të filloni me një llogari të re. Vetem ata të cilë kanë llogari të vërteta bankare në bet365 do të përfitojnë nga ofertat bonus, shanset të mëdha dhe mbështetjen e shkëlqyer të konsumatorëve, kështu që fillo tani dhe krijo llogarinë tuaj të re. Kjo llogari do të ju mundësoje për të vënë baste në kazino apo në libra sportivë.

Këtu është një porces normal që do të ju marrë vetem disa minuta kohë për ta përfunduar dhe hap pas hapi janë dhënë udhëzimet.

18+ / T&C aplikoni / Vetëm Konsumatorë të rinj / Përmbajtje komerciale

Si të regjistroheni?

Për t’u regjistruar dhe të merrni bonuset tuaja ndiqni këto hapa:

  • Kliko në linkun “bashkohu tani” të faqes së internetit, që është e vendosur në faqe lartë djathtas. Kjo automatikisht do të ju hapë një dritare që do të përmbajë informacione mbi regjistrimin.
  • Nga ju tani do të kërkohet që ti shënoni të gjitha të dhënat e juaja personale. Ju gjithashtu duhet të zgjidhni Emrin e Përdoruesit si dhe një fjalëkalim. Gjithmonë mbajeni fjalkalimin të mbrojtur mirë.
  • Pasi të keni kryer këtë, shkoni në fund të faqes dhe shkruani të bet365 kodi bonus.
  • Ju tani do të shkoni direkt në faqen e depozitave, ku ju mund të zgjidhni mbështetjen e metodave bankare për të kryer depozitimin tuaj të parë.
  • Pasi që depozita është kryer, një email verifikimi me kodin e ofertës do të dërgohet.
  • Shënoni kodin e ofertës në bet365 dhe do të ju japë një ndeshje shtesë 100% në depozitimin e pare që është bërë në atë faqe.
  • Ju tani jeni të gatshem te filloni bastin me oferten bonus bet365.

 18+ / T&C apply / New Customers Only / Commercial content / Bet Responsibly

bet365-kodi-bonus-2016

bet365 Kodi Bonus 2017

bet365- bastvënes është në krye të faqeve të internetit dhe ka një tregë të madh, ofron shanse në çdo sport të madh, ka një program drithërues Bingo, një përcellje të lojës pandërprerje, zotron një kazino të drejtpërdrejtë! Përdoreni kodin bonus te bastit bet365 2017! Shijoni 20.000 transmetime të drejtërdrejta pa pagesë çdo vitë me kodin bonus bet365 2017!

Nëse jeni të pasigurt se si të vëni bast dhe jeni i ri në këtë fushë të basteve sportive, ju duhet të shikoni udhëzuesin tonë të basteve sportive. Ju mund të mësoni shumë se si të vëni bast në sporte të caktuara, cilat janë shanset dhe kush është parashikuesi i lojërave. Kjo patjeter do të ju ndihmojë nëse ju doni të regjistroheni dhe të filloni përvojën e vënies bast me kodin promo bet365. Para se të depozitoni paratë, ju duhet të lexoni se cilat janë gabimet më të shpeshta për të parandaluar humbjen e shumë parave. Ne gjithmonë përpiqemi të ju ofrojmë këshilla të mira për baste!

Celularë bet365

Duke parë që çdo herë e më shumë vënia e bastit është duke u bërë me anë të celularëve dhe tabletëve, bet365 do të kujdeset për ata lojtarë dhe bastvënës, si dhe duke ofruar një mënyrë që të shijoni shërbimin e basteve më të mirë që janë në dispozicion. bet365 ka një reputacion të madh në industri dhe duke ofruar platformën telefonike, anëtarët e regjistruar tani mund të shfrytëzojnë bastet sportive si dhe kazinot në pëllëmbë të dorës. Në faqen e celularit, ata nuk do të hasin në ndonjë problem të rrjetit dhe do të kenë navigacion të lehtë, duke e bërë eksperiencën me celular të mrekullueshme e cila nuk do të harrohet lehtë.

Për të shijuar përvojën me celular, ata të cilët përdorin pajisjet si Android dhe iOS mund të shkarkojnë aplikacionin në celular dhe ky aplikacion mund të përdoret edhe për ata të cilët përdorin pajisjen Windows. Si përdorues i celularit, mund të shijoni të gjitha opsionet e basteve që janë të ofruara në bet365 në faqen online dhe aty janë tregjet e lojërave, trasmetime të drejtperdrejta, baste me para në dorë dhe shumë të tjera. Për ata të cilët dëshirojnë që të rregullojnë eksperiencën e tyre, rradhitja për faqen në celular mund të sinjalizohet, ku antarët mund të zgjidhin gjatësinë e kyqjes me seanca, të ndryshojnë formatin e shancëve ndërmjet Amerikës,fraksionimin dhe numrin dhjetor, si dhe të zgjedhin gjuhë të ndryshme.

Paraqit bonusin tuaj bet365

Aplikacioni bet365

Gjithësesi ky aplikacion është më shumë se sa vetem për promovimin e pakursyer të llogarive të reja por është aplikacioni më i miri i basteve në treg. Eksperienca e përdoruesit është e jashtëzakonshme dhe komplimentet për produktet në desktop si dhe shërbimet nga një faqe lidere e librave sportive online më të njohuritë në botë. Aplikacioni bet365 dallohet nga aplikacionet tjera të lojërave të fatit. Basti në celular i bet365 është në dispozicion për iOS (iphone dhe ipad) dhe celular të tjerë (Celular në Windows). Në Google Play aplikacioni i bastit nuk është në dispozicion vetem për aplikacionet e lajmeve të sporteve të lira: Android. Aplikacioni i bastit në iPhone është falas për ta instaluar dhe pasqyron një fushë të gjerë të basteve në treg si dhe ngjarje të basteve të drejtperdrejta në faqe të internetit. Kjo është vlersuar si më e mira që ndodhet në treg në faqet e kompanive të shqyrtimit.

Me aplikacionin bet365, përdoruesit e regjistruar do të përfitojnë nga disa karakteristika të shkëlqyeshme. Aty ka qasje në tregun gjate-lojës dhe kjo do të shfaq të gjitha ngjarjet kryesore të tanishme. Të gjitha rezultatet aktuale do të paraqiten këtu dhe aty ka informacion mbi të gjitha ngjarjet e lojërave të ardhshme. Një tjetër tipar i shkëlqyer që mund ta shijoni është se me aplikacionin në celular ju mund të ndiqni lojëra drejtpërdrejt dhe video pa ndërprerje. Ka më shumë se 40,000 ndeshje të drejtpërdrejta pa ndërprerje në bet365 çdo vitë dhe këto janë në dispozicion nëpërmjet desktopit, kompjuterit personal, pajisjes së celularit dhe tabletëve. Thjesht regjistroni një llogari dhe vëni baste mbrenda 24 orëve në mënyrë që të shijoni ngjarjet dhe videot drejtpërdrejt.

Aplikacioni bet365 është komplet i njëjti me atë të adresës kryesore dhe e paraqet shumë mirë në ekranet e vogla. Nuk ka pengesa, kështu që përdoruesi mundet të manovroj në faqe dhe të vendos bast menjëherë. Aty janë disa butona të mrekullueshëm të kyqjes që përdoren për të vënë bast në sporte të mëdha dhe përdoruesi gjithmonë mundet të gjejë karakteristikat kryesore të aplikacionit në seksione të ndryshme në trupin e ekranit. Disa nga karakteristikat kryesore që mund t’i shijoni përmbajnë baste të theksuara para ndeshjës, oferta speciale, kuponët më të mirë për përfitim dhe baste gjatë-lojës.

Aplikacioni bet365 gjithashtu ofron çmime dhe premton shance të garantuara.Për shembull, aplikacioni në celular është i lidhur me Channel 4 Racing, kështu që çmimet më të mira ofrohen në garat e kuajve që transmetohen drejtpërdrejt. Aty ka dhe krahasim të çmimeve që ofrohen dhe freskim të hyrjeve kështu që çdo bastvënës do të shijojë çmimet në çdo orë që kalon.

Garantimi i çmimit lejon bastvënësin që të marrë shancet mbi një kalë apo zagar. Me këtë garancion, bet365 do të paguaj në shancet më të mëdhaja , ky është çmimi më i madh fillestarë. Ky garancion ofron një eksperiencë më të mirë dhe shance më të mira, duke bërë që aplikacioni bet365 të jetë më i preferuari në të gjithë industrinë.

bet365 aplikacioni ne celular dhe tablet.

Ofertat më të mira bet365

bet365 ofron disa promovime unike që për bastvënësit është tërheqëse. Bastvënësit të cilëve ju pëlqen të vëjnë bast në NCAAB, NBA, NFL, ose NCAAF duhet të shikojnë për pagesën kryesore që ofrohet nga bet365. Për t’u pranuar në 7% e rritjes së pagesës, ju duheni patjeter të fitoni 2 lojëra kryesore. Paratë që ju i fitoni do të kreditohen në llogarinë tuaj zyrtare të bet365. Gjithashtu, Euro soccer money back është një promovim tjeter i liges së fanatikëve të futbollit Evropian. Për më shumë promovime, vizitoni bet365.com dhe merrni shpërblime çdo ditë!

Shiko më shume

Fillo tani Bastin Drejtpërdrejt

Sistemi i lojës drejtpërdrejt i bet365 ofron një numër të madhë të eventeve çdo ditë ndërkohë që ka një fokus të madhë në sporteve Evropiane. Kjo është njëra ndër arsyet se pse bastvënësit zgjedhin të qëndrojnë vetem me bet365. Eshtë faqe e lojës së drejtperdrejt që jep informata në detaje për secilin sport dhe opsioni për shikime te ndryshme lejon përdoruesit që të shtojnë ngjarjet e tyre të preferuara për një rishikim të veqant të lojërave dhe ngjarjeve. Me kodin promo te bet365 ju jep çasje të plotë në zgjedhjen e bastit live Evropian.

bet365 in-play

Regjistrohuni tani me kodin Bonus bet365 2017

Shijoni 20,000 ndeshje të drejtpërdrejta pa ndërprerje cdo vite me kodin bonus te bet365 2017. Me një bast të vetëm antaret mund të përfitojnë një shumë të madhë,gjë e cila ju inkujaron që të vëni bast më shumë. Kështu që regjistrohuni sot! Procesi i regjistrimit është shumë i lehtë dhe i sigurtë në të njëjtën kohë. Regjistrohuni tani duke dhënë informata bazike dhe kodin bonus bet365.

Banka bet365

Bastvënësi bet365 kujdeset për më shumë se 200 vende të botës dhe kjo kërkon një list të madhe të opcioneve bankare. Opsionet e tyre bankare mbulojnë çdo vend në mënyra të ndryshme për lehtësinë e konsumatorëve. bet365 depozitimi dhe tërheqja përfshin këto, debit dhe kartë krediti, Skrill, Skrill 1-Tap, Ukash, Paysafecard, Entropay, Transfer lidhës dhe çeke.

bet365 ka fituar një popullaritet të lartë për shkak të shërbimeve të shkëlqyera, mundësi të mëdha të basteve, dhe një numër të madh të lojës së pokerit dhe kazinos, pagesa të shpejta dhe promovime tërheqëse. Nëse je konsumator i ri, përmendeni kodin bonus 2017 të bet365 dhe vendos bast në cilin sport ju dëshironi!

Duke mbështetur në më shumë se 20 lloje të monedhave, ju lehtësisht mund të gjeni metoden e despozitimit e cila ju pershtatet. Faqja bet365 mbështet përdoruesit e kartelave si MasterCard dhe Visa gjithashtu ju mund të përdorni servisimin e mbështetur të ewallet si për shembull: Neteller, Skrill, Paypal dhe iDebit. Aty gjithashtu ka dhe kupona parapagues që mund të mirren si shkëmbim dhe të paguhen në faqen bet365 dhe këtu përfshihet Ukash, Paysafecard dhe EntroPay. Per ju të cilët pëlqeni transfer bankar, Bank Wire dhe FastBank Transfer mund të përdoren. Të gjitha metodat e depozitimit ofrojnë depozita të menjëhershme në llogari me përjashtim të transferave bankare, te cilat mund të marrin me shumë se 1 deri ne 10 ditë transfer në varësi të metodës së zgjedhur.

Ka dhe kufizime sa i përket shumës që mund të depozitohet. Këto limite mund të ndryshojnë në zgjedhjen që ju e bëni, por ato janë ndërmjet 500€ dhe 100,000€ për deposit. Shuma më e vogel bëhet nëpërmjet kuponit parapagues Ukash , duke ofruar një transaksion të menjëhershëm me një limit prej 500€.

Opsionet e tërheqjes në bet365 janë pak më shumë të limitune me qenë se aty janë vetem njëmbëdhjete metoda që mund të përdoren. Këtu përfshihen Visa Debit ose Maestro për kartat debit, Visa dhe MasterCard për kartat e kreditit, Neteller, Skrill, PayPal dhe iDebit për ewallets, EntroPay për kartat parapaguese, lidhje bankore për transfere dhe çeke. Shumica e tërheqjeve përpunohen mbrenda 24 orëve, por mund t’i marrë deri në 28 ditë për ju që të merrni çekun nëse ajo është metoda që është përdorur për ti tërhequr paratë.

Paraqit bonusin tuaj të bet365

Pagesat e favorshme në bet365

Në kazino bet365, një numër i sofistikuar i rastit përdoret në mënyrë që të krijojë rezultate të rastësishme për secilën lojë që ofrohet. Pa marrë parasysh çfarë shume ju vëni në bast lojën, rezultati do të jetë i njëjtë, kështu që shuma e bastit nuk ka të bëjë me faktin se nëse loja do të ju ofrojë një pagesë. RNG që përdoret nga makinat e Lojërave Ndërkombëtare të Punës dhe që siguron transparencë, të gjitha bastet janë të futura në faqen e kazino bet365 dhe janë në mbikëqyrje të TST në mënyrë që të sigurojë një pagesë reale të përqindjes për kazinot. Të njëjtat masa përdoren për ata që përdorin kazinon në celular dhe për lojën poker.

RNG është e përdorshme në të gjitha lojërat që ofrohen, duke përfshirë lojërat special si dhe lojërat që gjinden në faqen Vegas. Me këtë, ju do ta kuptoni që ju gjithmonë do të keni shance të favorshme për të fituar parvarësisht shumën e bastit që është futur në lojë.

Menagjimi i llogarisë

Për të qenë një bastvënës i suksesshëm e gjitha fillon duke vërë bast në bet365, i cili është një proces i lehtë. Për të vënë bast në sporte të vetme ose të selektuara vetëm shkoni në sportin e preferuar dhe zgjidhni tregun. Pastaj, ju do të selektoni çmimin të cilin doni të merrni dhe selektimi do të shtohet në Bet Slip. Këtu, bastvënësit do të futen në pjesën e tyre dhe të selektojnë vendin e bastit.

Menagjimi i llogarisë është një aspekt i rëndësishëm i të qënit antarë i komunitetit bet365 dhe me disa opcione reale bankare, është e lehtë për të kryer tërheqje të sigurta dhe të keni gjithmonë kontroll në llogarinë e tuaj. Të bërit tërheqje është e lehtë, dhe vetëm kërkon nga bastvënësit që të shkojnë në vendin e Sherbimeve dhe të selektojnë Tërheqje. Pastaj ata do të selektojnë metodën e preferuar dhe të shënojnë shumën e tërheqjes. Te gjitha transaksionet e tërheqjes janë pa pages përveq kur përdorin transferim bankor, ku një tarifë e vogel do të kërkohet. Tërheqjet mund të kryhen duke përdorur kartela krediti dhe debit, ewallets, çeke dhe transfer bankar.

Për të ndihmuar bastvënësit me çdo hapë të procesit së bastvënies, aty është ekipi i shërbimit të klientit që gjithmonë do të jetë në dispozicion. Ka 24 orë mbështetje me email si dhe numra pa pages që ju mund të thërrisni. Mënyra më e mirë që të merrni përgjigje të shpejtë dhe mbështetje të fortë është të përdorni opsionin e bisedës të drejtpërdrejt që është i mbështetur. Kjo menjëherë do të lidhë basvënësin me një përfaqsues të trajnuar i cili mund të marrë asistencë të menjëhershme në çdo kohë. Biseda e drejtpërdrejt e operatorëve është në dispozicion 24 orë në ditë, gjithmonë të gatshëm të sigurojnë asistencë dhe zgjidhje të çdo problemi që mund të hasni gjatë vizites së bet365.

Kazino bet365

Në bet365, antarët e regjistruar jo vetëm që do të përfitojnë nga mundësit e basteve sportive, por gjithashtu do të gjejnë një koleksion të madh të lojërave të kazions që mund të luhen pa pages dhe për para të vërteta. Kazino bet365 është i ngarkuar me lojërat më të mira nga ofruesit më të mirë të industrisë. Në këtë faqe, aty ka lojëra nga Microgaming, Playtech, Net Entertainment, WMS Gaming, Play N Go, Virtue Fusion, Aristocrat dhe Betsoft. Me këtë koleksion të ofrusve , bet365 është në gjendje të ofrojë qindra tituj dhe disa nga pagesat e Jackpoteve të kazinos që janë më të mirat në industrinë online.

Kazino bet365 ofron një fushë të gjerë të lojërave nën titujt live të lojërave, lojës me letra, lojëra dhe keno, lojëra slot, video poker, Jackpote dhe lojëra në tavolinë, që arrijnë më shumë se 250 lojëra në total. Produkti është rritur nga Kazino Live me tregtarë të drejtpërdrejt të cilët e bëjnë eksperiencën e lojës online më reale dhe të manhitëshme bastin e kazinos. Tregtarët e lojërave live të mëposhtëm ofrojnë: Baccarat, Blackjack, Hold Em, roulette dhe Sic Bo.

Në kazinon kryesor online, lojtarët mund të zgjedhin një nga programet e shkarkimit, duke i dhënë qasje në çdo titull ose opsioni i mos shkarkimit, ku aty ka më pak lojëra, por këto arrihen nga një faqe shfletuese. Opsioni i fundit i cekur është zgjedhje perfekte për përdoruesit e Mac. Seleksioni i lojërave të kazinos në bet365 është i gjerë dhe lojtarët mund të gjejnë të gjitha llojet e lojërave që mund t’i shijojnë në fushën e kazinos. Me shkarkimin e programit , lojtaret mund të shijojnë qasjen e mbi 250 lojërave të mrekullueshme. Ka karta klasike dhe lojëra në tavolinë si për shembull Roulette dhe BlackJack së bashku me një grup të madhë të lojërave elektronike, lojëra në sallon si dhe lojëra speciale. Kazino fokusohet në ofrimin e lojërave në makina në vende të caktuara , dhe me tituj të mëdhenjë nga sipërmarrësit më të mëdhenjë, ju mund të shijoni seleksionimin e tre rrotullimeve tradicional, videot më të reja të lojërave elektronike ose pages më të lartë të lojërave në zhvillim. Kur është fjala për zhvillimin e lojës jackpot, bet365 është zgjedhja më e mira për lojtarët. Të gjitha fitoret janë të ofruara në shuma të mëdha në vend të kësteve, kështu që lojëtarët mund të shijojnë fitoren menjëherë! Me qenë se shumë lojëtarë po përdorin celularët e tyre për të vënë baste, bet365 ka një aplikacion manhits që mund të çaseni.

Kazino bet365 në celular është i shpejt dhe i lehtë për t’u përdorur. Seleksioni i gjerë i kompanisë të lojërave mund ta shijoni në iPhone, iPad, Android ose faqe të tjera të ngjashme si celulare ose tableta. Nuk ka nevojë për shkarkim dhe konsumatorët duhen që direkt të lidhen me casino.bet365.com me celular ose në shfletuesin tablet.

Ka një numër të madh të promovimeve konkuruse në aplikacionin bet365:

Klubi i lojërave elektronike

 • Fitoni kupon tre pikësh në çdo 10 njësi të monedhave që i vëni bast.
 • Ngritja në pozit shkon nëç do pjesë të muajit.
 • Kupon minimum 50 pikësh gjatë lojës në 10 ditë individuale të çdo muaji.
 • Bonusin duhet ta vëni bast 8 herë në lojëra ku luhet me para të vërteta përpara transferimit ose tërheqjes.

Promovime tjera përfshijnë skemën VIP e cila shpërblen me bonuse pas grumbullimit të pikave të gjuajtjes së lirë në një nivel rritës dhe pikët e përgjithshme të gjuajtjeve të lira që mund të kthehen në bonuse. Kazino bet365 përpiqet të paraqes lojërat elektronike të fundit më të rejat.

Paraqit bonusin tuaj bet365

Basti sportiv bet365

bet365 është bastvënësi më i madhi në internet në të gjithë botën, kështu duke tërhequr shumë bastvënës të Britanisë së Madhe, ku dhe aty është baza e kompanisë. Shërbimet e bastvënjes ofrohen në më shumë se 200 vende dhe me më shumë se 21 milion konsumatorë, bet365 vazhdon të qëndrojë më lartë se faqet tjera. Kur faqja fillojë të ofrojë bastvënien në sporte, qëllimi ka qenë që të ofrojë siguri në të gjitha sportet nga e gjithë bota. Me këtë sukses të madh, bet354 tani është adresa më e vizituar e bastvënies në sportet online.
Ju gjithashtu do të dëgjoni Samuel L. Jackson që e lavdëron bet365 në një reklamë televizive që thotë “kompania më e madhe sportive për bastvënie në të gjithë botën”. Nëse shikojmë në grafikun e Google Trends, tregon që bet365 ka më së shumti vizitorë në këto katër vitet e fundit.

bet365-albania

Edhe pse konkurentët janë bashkuar dhe i kanë bashkuar forcat me rivalet më të mëdhenjë , Paddy Power Betfair plc, nuk e arrijnë as gjysmën e shikushmërisë se sa bet365 dhe kur kombinohen.
Kështu cili është sekreti i bet365? Njëri ndër faktorët është se ka një seleksion të madhë të sporteve dhe ngjarje të cilat mund të vihen bast, si dhe një fushë të madhe të bastvënies që mund të vihet bast. Për disa nga ngjarjet që mundësohen, këtu ka dhe disa trege të bastvënies që mund t’i shijoni, që disa kanë më shumë se 200 trege. Këtu ka gjithashtu dhe bastvënie drejtpërdrejt në adresë, e cila është seleksioni më i preferuar i bastvënësve. Në bet365, ka me qindra opsione të bastvënies në dispozion 24 orë në ditë dhe gjithashtu ka bonuse marrëmendëse, marrëveshje dhe video të shkurtëra që japin para falas në llogarinë tuaj.
Çdo kush që është i interesuar në bastvënie duhet që të marrë në konsideratë bet365. Kjo është një adresë e rrespektuar dhe e besueshme që kujdeset për bastvënësit nga e gjithë bota që ofron llojllojshmëri të sporteve, në bastvënie të drejtpërdrejtë dhe shikushmëri pa ndërprerje, nuk ka adresë më të mirë në internet për bastvënie.

Si të vëni bast në Sportet Kryesore

Bastvënia në sporte ka pësuar rritje masive në Britanin e Madhe dhe në pjesë të tjera të Evropës si kanalet sportive që kanë rritur shikushmërinë e lojës drejtpërdrejt si dhe bastvënësit e drejtpërdrejt që kanë ofruar shance në shumë ngjarje. Tendenca e fundit sygjeron përdorimin në celular për bastvëniet gjatë lojës e cila e zëvendëson bastvëniet e para-ndeshjes në desktop.

Betfair dhe shkëmbimet tjera kanë ndryshuar peisazhin e industrisë së basteve. Në kohën moderne shumë sporte dhe grumbull marketesh sigurojnë mbështetje dhe vendosje. Përgjesia për bastvënie si dhe për integritet janë çështje të rëndësishme si dhe reklama është ndihmuar nga theksimi i faktorit të kënaqjes së bastvënies. Sportet në vijim janë të popullarizuara për bastvënie:

Futboll

Futbolli në më shumë perspektiva është sporti i bastvënies më i popullarizuari në botë. Në më shumë se 50% të sporteve bastvënëse janë në ndeshje futbolli dhe treget e ardhshme si dhe disa bastvënës online janë në rritje. Bastvënësi ofron një seleksion të gjerë të ligave si dhe bastvënie falas si dhe promovime në lidhje me sportet dhe këtu janë disa nga treget më të popullarizuara:

Ndeshje Teke

Qellimi i këtij basti është që të parashikojë fituesin e ndeshjës pas 90 minutave. Ky është propozim tre-palësh sepse ndeshjet e futbollit mund të nxirren pas kohës normale. Rreth 28% të ndeshjeve ndërmjet të gjithë ligave janë të lidhura pas lojës së rregullt. Koha shtesë nuk numrohet kur vendosni bast në rezultat përfundimtarë të ndeshjes. Llogaria e vendit të fitores numrohet në më shumë se gjysmën e rezultateve finale dhe shumë ekipe në vendin e tyre janë të favoritshme.

Pengesa Aziatike

Një bast i Pengesës Aziatike përfishinë mbështetjen e një ekipi që nga fillimi ose humbje. Shumë ndeshje të futbollit janë të balancuara në mënyrë të pabarapartë kështu që bastvënia e ndeshjes nuk ka shumë rëndësi. Qëllimi i pengesës është që të barazojë shancet e të dyja anëve si dhe të inkurajojë bastvënien në të dyja anët e tregut. Pengesa Aziatike eleminon lidhjen dhe zvoglon numrin e rezultateve të mundshme nga tre në dy në mënyrë që të bëjë bastvënien më shumë atraktive.

Dy skuadtrat të shënojnë

Bastvënësit në përgjithësi preferojnë që të vendosin bast në diçka që do të ndodh se sa qe nuk do të ndodh. Ngjarja më e rëndësishme në ndeshje të futbollit është gola kështu që bastvënia në këtë treg parashikon dy gola në minimum, një për çdo anë. Forma e statistikës dhe shënimit mund të jetë e rëndësishëm në vendimin e bastvënies në këtë treg. Një golë i hershëm për një skuadër në mënyrë dramatike zvogëlon shancet për të dyja ekipet që të shënojnë, duke prezantuar një paradhënie ose mundësi për të vendosur.

Akumulatorët Sezonal

Kjo është një bastvënie afatgjate sepse mund të jetë live gjatë gjithë sezonit nga Gushti deri në Maj. Bastvënia përfshinë kombinimin e fituesit nga një numër të ligave dhe në Angli kjo zakonisht është Premier Liga, Championship, Liga Një dhe Dy. Shancet e kombinimit bëjnë që të keni potencial më të madhë të fitores nga ekipe të vogla dhe venia e bastit mund të mbajë gjallë bastvënien kur ekipi bie nga liga.

Akumulatorët e Ndeshjës

Kombinimi i disa ekipeve në një ditë ose vikend mund të japë shance të rëndësishme duke grumbulluar disa çmime të shkurtëra të ekipeve. Kombinimet e ekipeve vendase janë tërhequr dhe bastet teke tani lejohen. Gjithësesi, vënia e bastit në të shtunën e popullarizuar përfshinë kombinimin e ekipeve për të fituar.Duke mbështetur katër ekipe vendase në 1.5 (1/2) grumbullon 5/1 dhe një interes në numrin e ndeshjeve.

Shenuesi i pare

Ky bast ofron shance të mira por këtu ka disa faktorë të cilët e bëjnë të mirë tregun e futbollit. Statistika shënuese mund të ndihmojë por bastvënësit zbatojnë një diferencë të madhe të çmimeve. Disa bastvënës vëjnë bast me gjithë zemrën e jo duke tërhequr mbrapsht lojëtarët e preferuar kur statusi propozon kjo nuk është një vënie e bastit e sigurtë. Natyrisht shumë gola janë shënuar nga shënuesit por mbrojtësit mund të shënojnë së pari nga loja e caktuar.

Rezultati i saktë

Ky është një tjetër bast futbolli që ka shumë vështirësi dhe është e ngjashme me një bast të llotarisë. Ekipet mund të krijojnë një avantazh për fitore dhe të ulin nivelin. Ekipi i kundërt mund te shënojë një golë të vonshëm që mund të shkojë kundër formës dhe që mund të rezultojë në shumë rezultate të parashikushme të sakta. Zëvendësimet dhe lëndimet mund të ndryshojnë dinamizmin e ndeshjës dhe bastvënia kthehet masivisht në favor të përpiluesit të bastit.

Rezultati i llogaritur

Rezultati i llogaritur i vënë bast kombinon shënuesin e parë si dhe rezultatin e saktë. Bastvënësit nuk marrin shancet e kombinuara pasi që këto dy ndeshje janë të lidhura me njëra tjetrën. Nëse lojtari shënon i pari në Ekipin A, shancat për ekipin A për të fituar ndeshjen rriten në relacion me pikët e sakta. Bastvënësit prodhojnë listat që lidhin shënuesin e parë dhe shënuesin final. Shancet duken tërheqëse kur në realitet kufinjët janë të lartë.

Baste të ardhshme

Basti për fituesin e Kupave kryesore dhe ligave janë të popullarizuara. Çmimet përditësohen gjatë sezonit dhe mund të dallojnë nga ndeshja në ndeshje. Në futbollin ndërkombëtarë konsumatorët mund të vënë bast në përsëritjet e ardhshme të Kampionatit Evropian si dhe të Kupës Botërore. Basti në golashënuesin më të mirë në liga specifike gjithashtu ka shumë të interësuar.

Paraqit bonusin tuaj bet365

bet365-Futboll

 

Gara me kuaj

Gara me kuaj është sport tradicional për bastvënie në zyrën e bastvënies në Angli. Bastvënësit online fokusohen më shumë në më shumë sporte por shumica ofrojnë një fushë të madhe të tregeve për takime në Angli dhe Irland dhe në vende të tjera të botës. Gara shfaqet në kanalet tokësore dhe me pagesë bazuar në kanalet dhe garat që transmetohen drejtpërdrejt online.
Këtu janë garat me kuaj më të popullarizuara për bast:

Fitore

Kjo është gara bazike për bast pasi që përfshinë parashikimin e fituesit të garës, se cili është kali i parë që kalon vizën e përfundimit. Në raste të rralla punonjësit e shërbimit kërkojnë informacione dhe kundërshtime e cila mund të çojë në ndrimin e pozicioneve kështu disa bastvënës ofrojnë bast për të parin që e kalon vijën e përfundimit. Çmimi fillestar është standart i cili përcakton se si bastet janë vendosur dhe kthimet që janë paguar për konsumatorin fitues. Kur një kalë është tërhequr afër fillimit të garës, një treg i ri nuk mund të formohet në mënyrë që të plotësojë tërheqjen.

Çdo mënyrë

Basti çdo mënyrë kombinohet me mbështetjen që kali të fitojë garën si dhe të zëvendësohet. Numri i kalit i siguruar nga basti çdo mënyrë varet në numrin e vrapimeve dhe llojit të garës. Shancet janë të ndara për anën e vendit të bastit në varësi të faktorëve të njëjtë. Shancet e vëna mund të formohen nga një çerek në gjashtë, dhe dy në katër vënde. Garat me një numër më të vogël të vrapuesve janë fitues vetëm për qëllim të bastvënies.

Këtu është një përmbledhje e termave të bastit në Angli:

 • Katër vrapues apo më pak : Fitore
 • Pesë në shtatë vrapues: Dy vënde, çerek shance
 • Tetë vrapues ose më shumë: Tre vende, Pesë shance
 • Dymbëdhjetë në pesëmbëdhjete vrapues në pengesë: Tre vënde, çerek shancë
 • Gjashtëmbëdhjetë vrapues ose më shumë në pengesë: Katër vënde, çerek shancë

Asnjë shancë nuk kthehet për një fitore të vogel kur vetëm një kalë merr pjesë.

Parashikim

Basti për Parashikim përfshin përkrahjen e kuajve për të përfunduar garën e parë dhe të dytë në rënditje të rregullt ose në ndonjë rënditje tjetër. Kthimet janë të përcaktuara nga një pjestueshmëri e industrisë standarte në bazë të peshës së parave dhe çmimeve fillestare.

Parashikimi i tre ndeshjeve të para

Ky bast vepron në të njëjtën mënyrë por përfshinë tre kuajt e parë në garë në renditje të rregullt ose në ndonjë renditje tjetër. Bastet janë të vendosura pasi që ata janë për parashikim por pjestushmëria në përgjithësi është shumë më e lartë, pasi që më shumë se një kalë është i përfshirë në bast.

Sistemi i Bastit

Sistemi i Bastit kombinon zgjedhjen në teke, dyshe, treshe dhe akumulatorët përfshijnë tre gara ose më shumë. Kombinime të ndryshme janë të siguruara dhe bastvënësit ofrojnë bonuse për të gjithë ata që qëllojnë bastin ose vetëm një fitues. Yankee është sistemi i bastit më i popullarizuari. Kombinon katër kuaj në gjashtë dyshe, katër treshe dhe një akumulatorë dhe mund të jetë fitues ose në çdo mënyrë të 11 ose 12 të bastit. Shtimi i më shumë kuajve në sistemin e bastit rrit numrin ose ndryshimin.

Baste Ekzotike

Baste ekzotike janë më të zakonshme në baste në pishinë, dhe veprojnë në pagesa bazike duke u varur në shumën e bastit të pishinës. Në Angli , totalizatori i cili më parë zotronte bastvënien por tani në mënyrë private ofron bastin në Jackpotin dhe Placepot të garave me kuaj në Angli. Këto baste përfshijnë parashikimin e rezultatit gjatë garave të para në karta, të fitosh ose të zëvendësohesh.

Baste të ardhshme

Baste të ardhshme përfshijnë baste për rezultate të garave të ardhshme. Shancet mund të jenë më atraktive por nëse një kalë nuk vrapon në garën specifike atëherë basti është i humbur. Përpara garave të mëdha bastvënësit do të ju ofrohet jo-vrapues/jo-bastvënie e cila do të thotë që nëse kali tërhiqet ju do të rimbursoheni. Baste të ardhshme më të popullarizuarat në treg sillen rreth garave në Festivalin Cheltenham, në Grand National dhe në garan në rrafsh në pese Klasikët.

Paraqit bonusin tuaj bet365

bet365

bet365 ofron një fushë të plotë të tregut të garave me kuaj

Transmetimi i Para-Garës bet365

bet365 ka paraqitur një servis të “Going to Post” që i mundëson bastvënësit që t’i shohin vrapimet gjatë procedurës para-garës. Nëse koha është në rregull kjo mund të jetë në sheshë të stërvitjes apo vrapimi drejt pikë nisjes. Disa ndjekës të garës pëlqejnë të shikojnë përzgjedhjen e tyre para-eleminare dhe ky funksion lejon që konsumatorët e bet365 ta bëjnë atë.

Ky shërbim ofron foto dhe komentatorë të secilit vrapues gjatë lëvizjes së tyre në fushë përpara garës apo gjatë rrugës për të filluar garën. Me transmetim normal konsumatori duhet që të vë bast përpara se të ketë qasje në foto por me këtë shërbim këtu nuk kërkohet minimum të vënies së bastit për ta shikuar drejtpërdrejt ceremonin. Konsumatorët do të marrin një kërkesë për veprim një minut përpara garës në mënyrë që të shohë garën drejtpërdrejt duke vënë bast.

Pasi keni zgjedhur garën nga mënyja bet365 në Garën me Kuaj deri sa koha të ndalet për konsumatorët të cilët kanë hyrë. Me gjashtë minuta reklamë përpara që gara të fillojë një opsion shfaqet që shkruan “ WATCH”. Kur ky opsion selektohet, fotot e kuajve shfaqen në fushë ose duke vrapuar për të filluar garën.
Kjo ofertë vlenë vetëm për ata që aplikojnë për takimet e mbuluara nga Garat në Angli, të cilat janë të transmetuara nga Racecourse Media Group (RMG). Në gara është një program i dedikuar për gara dhe takimet që ata i mbulojnë nuk janë të disponushme për transmetim të servisit të para-gara. RMG-ja ka disa nga kurset dhe takime më të mëdha të Anglisë si pjesë e atij shërbimi duke përfshirë Festivalin Cheltenham, Grand National, Derbi dhe Royal Ascot.

Këtu është lista e plotë e kurseve të RMG-së që janë në dispozicion për fushë-stërvitje për kuaj dhe do të postojë sipas rendit alfabetik:
Aintree, Ascot, Ayr, Bangor-On-Dee, Beverley, Carlisle, Cartmel, Catterick, Cheltenham, Chester, Epsom, Downs, Exeter, Goodwood, Hamilton, Haydock, Hungtingdon, Kelso, Kempton, Ludlow, Market Rasen, Musselburgh, Newbury, Newmarket, Nottingham, Perth, Pontefract, Redcar, Salisbury, Sandown, Thirsk, Warwick, Wetherby, Wincanton, York
Ka 59 pista garash në Angli, prej të cilave 34 janë të mbuluara nga Garat e Anglis dhe RMG-ja të cilat ofrojnë transmetim para-garës përmes web-faqes bet365.

Kurset e Garave

bet365-horseracing-uk

Tenis

Intergriteti i basteve në Tenis është nën kërcënim për shkakë të dëshmive jo reale të ndeshjeve, kryesisht në nivel të ulët. Gjithsesi, bastvënësit kanë procedura të sigurta që indentifikojnë bastet e pazakonshme. Bastvënia e Tenisit Gjatë-lojës ka shpërthyer dhe shumë ndeshje janë transmetuar drejtpërdrejt ose transmetohen në kanale të veçanta sportive. Këto janë treget më të popullarizuara të sporteve, për para-ndeshjës dhe live:

Dueli Fitues

Bastvënësit listojnë shancet për secilin lojëtarë në mënyrë që të fitojë duelin përpara që loja të fillojë dhe të rifreskojë shancet pasi që ndeshja të ketë përfunduar. Konsumatorët mund të vënë bast në treget e fitores të menjëhershme dhe në cilen do mënyrë dhe termet janë në përgjithësi gjysmë shance për dy vendet e para.

Fituesi i ndeshjes

Ky është bast dy anësh dhe përfshinë bastvënien në lojëtarin që fiton ndeshjen. Bastvënësit aplikojnë rregulla kur ndeshja nuk ëdhë kompletuar për shkak të lëndimeve në çdo rast kur lojëtari është i përjashtuar. Disa firma vendosen në lojëtar në mënyrë që të përparojë në roundin tjetër pa marrë parasysh rrethanat.

Fituesi i Setit

Ndeshjet profesionale të tenisit janë të ndara në tre apo pesë sete në varësi të gjinisë dhe statusit të duelit. Lojëtari që fiton gjashtë lojëra me një avantazhë të më së paku dy lojërave deklarohet fitues për zgjedhjen e basteve të caktuara. Vendimtari shpallë fituesin e setit nëse pikët arrijnë 6-6 në lojë.

Të gjithë lojërat

Bastvënësit mund të vënë bast në numër të lojërave në grupe ose përsipër ose përfundi një numri të caktuar. Kjo e fundit është shprehur në gjysmë numra në mënyrë që të bëjë bastin dy anësh dhe të elimonoj lidhjen. Numri i lojërave në ndeshje është i lidhur me forcën e të pëlqyerit pasi që kjo do të përcaktojë potencialin për lojën favorite humbëse.

Pikët korrekte të setëve

Setet luhen së pari në gjashtë lojëra por duke u udhëhequr nga dy lojëra ose më shumë, kështu që aty ka disa ndryshime për bastin e pikëve korrekte. Kur një set është i lidhur në 6-6 gjykatësi ndërhynë në shtatë pikët e para duke shpërblyer fituesin me pikët korrekte të setit të 7-6 në lojë. Në duele të mëdha gjykatësi nuk ndërhynë në baste të vendosura. Pikët korrekte pastaj janë të pafund por duke e futurë në një çmim të quajtur pikë tjera.

Baste Vijuese

Bastvënësit lëshojnë dhe rifreskojnë treget e posteve vijuese për katër Grand Slams (Hapja Australiane, Hapja Franceze, Wimbledon dhe Hapja Amerikane) dhe Kupa Davis. Çmimet luhaten për shkak të lëndimeve dhe formave të ndryshme.

bet365-tennis (1)

Basketboll

Basti në basketboll është më shumë i popullarizuar në kontinentin e Evropës se sa të Britanisë së madhe. NBA-ja liga kryesore profesionale në Amerikë, është më e popullarizuara për bast por shancet janë në dispozicion edhe në ligen Evropiane dhe Euroligë i cili është me vlerë të njëjtë për futbollin e Champions League. Basti i basketbolllit fokusohet në këto trege:

Linja Parave ( fituesi i ndeshjes)

Linja e parave është kryesisht term i basteve të Amerikës që barazon fituesin e ndeshjes në Angli dhe në sporte të tjera. Bastet mund të vihen në fituesin pas kohës normale e cila përfshinë gjygjtarin ose fituesin pas kohës normale e cila ka dy rezultate të mundshme. Konsumatorët mund të vëjnë bast në skuadren që të fitojë një pjesë e cila gjithmonë do të jetë në tre mënyra duke përfshirë dhe barazimin.

Totali

Bastvënësit lëshojnë shpërndarjen e pikëve të cilat janë projektim i numrit total të pikëve të ndeshjes. Konsumatorët pastaj mund të vëjnë bast mbi ose nën shpërndarjen e pikëve në një treg dy kahësh. Shpërndarja pasqyrohet në gjysmë numra në mënyrë që të eliminojnë gjykatësin. Kur totali është shfaqur në numër të plotë dhe përfundimi është ai numër, rezultati shpall lidhësin dhe basti është i njohur si shtytje dhe pikët kthehen.

Pengesa

Pengesa aplikohet për ndeshjet të cilat përfshijnë ekipet e pabarbarta që qojnë tek i preferuari ose humbës i madhë. Pengesa është e lidhur me linjën e parave dhe çmime më të vogla kanë numër më të madhë të pikëve që të mundësojnë të fitosh bastin e pengesës. Pengesat janë shfaqur në gjysmë pike kështu që lidhësi i lojës nuk është opsion dhe aty nuk ka baste shtyese.

Baste Vijuese

Bastet e ardhshme në basketboll kryesisht përfshijnë fituesin e Kampionatit të NBA-s dhe çdo konsultim. Liga kryesore e Evropës dhe Euroligat janë gjithashtu të mbuluara në bastet e ardhshme të basketbollit.

Paraqit bonusin tuaj bet365

bet365-basketbolli

Bisedë e drejtpërdrejt

Kompania ofron bised të drejtpërdrejt 24 orë, në të cilën konsumatorët mund të shkëmbejnë mesazhe me përfaqsuesit të kujdesit ndaj klientit. Gjithsesi, ata mund të bëjnë marrveshje me pytje standarte dhe çdo gjë tjetër përfshirë referohet ndryshimit të mbikqyrjes.

Transmetimi i drejtpërdrejt bet365

Transmetimi i drejtpërdrejt është në dispozicion në pjesën e faqes bet365 EXTRA. Lojëtarët duhen që të kyçen në mënyrë që të shohin seleksionimin e gjerë të sporteve dhe ligave. Mënyja shfaq kalendarin e eventeve që transmetohen tani për tani dhe ato të programuara për ditët në vijimë. Trasnmetimi i drejtpërdrejt kryesor është për futboll, tenis dhe basketboll dhe përdoruesit gjithashtu mund të shohin garat me kuaj të Anglis dhe Irlandës që kanë vënë bast në gara specifike. Zëri mund të rregullohet dhe shancet për gjatë-lojës mund të shihen si evente në proges të drejtpërdrejta.

Transmetimi i drejtpërdrejt bëhet kur faqja, në këtë rast bet365, ofron trasnmetim të drejtpërdrejt televiziv të sporteve më të popullarizuara nga e gjithë bota. Secili event televiziv referohet si transmetim kur ngjarja shfaqet drejtpërdrejt, bastvënësit mund të vënë bast sikur të ishin në ngjarje duke shikuar ndeshjën. Në bet365, bastvënësit mund të selektojnë transmetimin të cilin duan të shohin duke selektuar bet365 Transmetimi i Drejtpërdrejt ose të selektojnë zonën Gjatë-lojës të faqes. Të gjitha eventet që do të transmetohen drejtpërdrejt do të kenë një ikonë të televisionit të vogël para tyre.

Në mënyrë që bastvënësit të shikojnë ndeshjet në transmetim të drejtpërdrejt, ata duhen që të kenë para në llogarinë e tyre ose të vënë bast në ndonjë nga sportet mbrenda 24 orëve të fundit. Për bastvënësit nuk është e nevojshme që të bëjnë të dyja nga këto. Ata mund të kenë para në llogari ose bast në 24 orët e fundit. Përjashtimi i vetem është i Garave me Kuaj dhe Garave me qen, ku bastvënësit mund të shohin transmetimin e drejtpërdrejt në Angli dhe Irland nëse ata kanë vënë bast 0.50€ ose 0.25€ në të dyja anët.

Për sa kohë që bastvënësit kanë vënë bast 50c ose 25c për të fituar, ata mund të kyçen në garat e drejtpërdrejta me Kuaj dhe Qen nga e gjithë bota, duke përfshirë garat e popullarizuara që mbahen në Irland dhe Angli.

Me transmetimin e drejtpërdrejt, janë disa kufizime se në cilat evente mund të shfaqen. Ka bllokime ligjore në vende të caktuara. Për shembull, bet365 nuk lejon të transmetoj Premier ligën e futbollit të Barclays mbrenda Anglis. Gjithsesi, secili bastvënës që është prej një vendi tjetër ku aty nuk ka barrier mund të kyçet në transmetimin e drejtpërdrejt të këtyre eventeve te bet365.

Për të pasur opsione dhe për bastvënien më atraktive dhe në dispozicion për të gjithë, bet365 mbështet transmetimin e drejtpërdrejt në celular. Për aq kohë sa ka konektim të shpejtë të internetit, përdoruesit nuk do të vërejnë ndonjë ndryshim të kualitetit të transmetimit të drejtpërdrejt gjatë përdorimit të celularit.
Regjistrohu! Përdor kodin promo të bet365.

Skema VIP

Të gjithë lojëtarët që janë të regjistruar do të fillojnë të fitojnë pikë përmes programit të besushmërisë dhe pasi që pikët janë fituar, nevele të ndryshme mund të arrihen. Kur ju për herë të parë hape një llogari, ti do të fillosh me nevelin e Bronzët. Pastaj ju do të arrini statusin e argjend kur të mbledhni 300.000 pikë të kuponave dhe statusin e Florinjët kur të arrini 1 milion pikë. Bonuse të ndryshme do të ofrohen në secilin nivel si dhe 2 milion dhe 3 milion pikë.

Siç u përmend, secili nivel i Skemës VIP do të ofrojë përfitime të ndryshme që mund të shijohen. Këtu, ju mund të mësoni për nivelet e ndryshme :

Bronz

 • Merrni bonuse të depozitave të rregullta çdo muaj
 • Merrni Kompletin Bonus special të planit javor
 • Kur 100.000 pikë janë grumbulluar, ju merrniç ip bonus 100€
 • Pikët e kuponëve që shëndrohen në përqindje janë rritur në 100 pikë për çdo 1 minut të qarkullimit.

Argjend

  • Menjëherë paraqitni bonusin 200€ kur ky nivel të arrihet
  • Shijoni shuma të mëdha të bonuseve me bonuse të ndeshjeve të rregullta
  • Kursi i konvertimit rritet nga 100 në 1 dhe 85 në 1
  • Promovime speciale ofrohen në bazë të bastit që keni vënë

Ari

   • Mledhni bonusin 700€ kur ky nivel të arrihet
   • Ruaj statusin duke grumbulluar vetëm 5000 pikë çdo tre muaj
   • Me 3 milion pikë, mbledh 200€ bonus
   • Pikët e kuponit konvertohen tani 75 në 1
   • Qasu në llogarinë menagjuese VIP
   • Bonuse speciale VIP i Arit dhe promovime
   • Merrë ftesë për ngjarje të sporteve të mëdha të klasit të parë të mikëpritjes së bet365

Ju lutem vini re se të gjitha bonuset e përkohshme luajnë 20x përpara kërkesës përpara se fitorja të tërhiqet dhe vini re se jo të gjithë lojërat do të numrohen drejt përmbushjes së këtyre kërkesave. Shikoni termat dhe kushtet në faqen VIP në mënyrë që të mësoni se cilat lojëra do të mbushin më shpejtë këto kërkesa.

Luaj tani ne bet365

Lojërat Jackpot në bet365

Shumë prej jush që jeni regjistruar me një llogari të re do të interesohi për të fituar shumë marramendëse. Kjo mund të kryhet duke luajtur në ndonjë nga lojërat e jackpot që mbeshteten nga kjo faqe. E gjitha që ju duhet është llogari reale e parave dhe fondet do të jenë të gatshme për t’i vënë bast. Mbajeni në mend që shumë prej këtyre lojërave do të kërkojnë shumë maksimale të bastvënies në mënyrë që të jetë e pranueshme për jackpot. Për lojërat elektronike dhe videot e lojërave të pokerit, vlera e monedhave mund të ndryshojë, kështu që ju mund zgjedhni vlera të vogla në mënyrë që të përballoni maksimumin e lojës së bastit.

Duke parë që lojërat në bet365 janë nga zhvilluesit kryesorë si Playtech, WMS Gaming dhe Aristocrat, ju mund të gjeni disa nga lojërat më të mira, por kur vje fjala tek lojëra e jackpot, të gjithë titujt janë pjesë e rrjetit Playtech. Kjo do të thotë që Jackpotet mund të ndërtohen shumë shpejt dhe do të fitohen lehtë. Pagesa më e lartë e jackpotit në bet365 është Beach Life, një video e caktuar që ka ofruar pages të jackpoteve të ndryshme për më shumë se €4 milion. Gjëja më e mirë për luajtje e këtyre lojërave në bet365 është që jackpotet avancues që fitohen do të paguhen më shuma të mëdha.Ju nuk keni nevoj që t’i mbledhni këstet dhe të pritni për një kohë të gjatë në mënyrë që të merrni pagesën e plotë.

Në vijim është lista e lojërave që janë të lidhura me pishinën e avancuar:

   • 10 Line Jacks or Better Video Poker
   • Everybody’s Jackpot
   • Jackpot Darts
   • Beach Life
   • Fruitmania
   • Megaball
   • Cinerama
   • Funky Fruits
   • Megajacks
   • Deal or No Deal
   • Genie’s Hi-Lo Jackpot
   • Queen of the Pyramids
   • Diamond Valley
   • Gladiator
   • Spamalot
   • Deal or No Deal World Slot

FAKTE

A kanë bastet sportive shpërblime?

Në bet365, ka gjithmonë oferta që mund të paguhen nga ata që janë me llogari të regjistruar. Në faqen e promovimeve, ju do të gjeni listen e plotë të ofertave aktuale dhe bastvënësit mund të selektojnë nga kjo list si do që dëshirojnë. Mos harroni të përdorni kodin promocional.

Çka dallohet në kodin ofert dhe kodin bonus?

Për të marrë bonusin ju nevojitet bet365 kodi bonus dhe kodi ofert i bet365. bet365 Kodi bonus shënohet kur ju regjistroheni në bet365. Pastaj ju do të merrni një email duke përfshirë kodin ofert të bet365. Së fundi, ju duhet të shënoni kodin ofert në bet365 për “ofertat” në mënyrë që të merrni bonusin prej 200€.

A ofron bet365 bonuse në celular ?

Si bastvënës i ri, këtu është një bonus mirëseardhës për ata që përdorin aplikacionin në celular. Për të marrë këtë ofert, vetëm vëni bastin në celular dhe bonusi do të ju ofrohet në bazë të shumës së bastit. Ka dhe oferta të vazhdueshme prezente, që mund të shikohen në vendin e Ofertave.

A mund të anulohet basti i vënë?

Fatkeqsisht, pasi basti të vihet nuk mund të anulohet. Bastvënësit duhen gjithmonë të sigurohen për bastin që po vëjnë si dhe të rishikojnë atë përpara konfirmimit.

A ofron bet365 transmetim të drejtpërdrejt?

Transmetimi i drejtpërdrejt është pjesa kryesore që ofrohet në bastet e sporteve të kësaj faqe dhe të gjitha transmetimet e drejtpërdrejta mund të ndiqen në faqen Gjate-Lojës. Për të përdorur servisimin e transmetimit, ju duhet që të kyçeni dhe të keni para në llogari ose të keni vënë bast 24 orët e fundit.

A duhen llogari të ndara për Bastin për Sporte dhe Bastin për Kazino?

Në bet365, qëllimi është që të ofrojmë servisimin për bastvënie në mënyrë të lehtë. Kjo do të thotë që vetëm një llogari nevojitet për një anëtar. Me këtë llogari, ju mund të vëni bast në sporte, të luani më para të vërteta në lojërat e kazinos, të keni çasje në lojën poker, të luani BINGO dhe shumë të tjera. I gjithë servisi ofrohet në bet365 i cili mund të shijohet duke përdorur një llogari të vetme që ka para me një metod shumë të thjeshtë të pagesës.

A janë të gjitha transaksionet të siguruara në bet365?

E gjithë faqja e bet365, duke përfshirë aplikacionin në celular është dizanjuar të ofroj nivelin më të mirë të mbrojtjes dhe sigurisë. Të gjitha pagesat që janë në proces kanë përfunduar, kështu që duke përdorur programin Retail Logic, një përfaqsues kryesore të krediteve dhe të kartes debit gjen zgjidhjen. bet365 gjithmonë përdor standartet më të larta dhe kodon të gjitha të dhënat në mënyrë që të parandaloj hakimin dhe mashtrimin.

Zyrat QendroreStoke-on-Trent
Themeluar2000
ThemeluesiJohn Coates
CEODenise Coates
Nënpunës3000
Konsumatorë+21 million
EGR Awards2013, 2014, 2015

Së fundi, ne dëshirojmë të ju tregojme reklamen më të mirë të bastvënies, që do të ju bëjë të qeshni. Ju lutemi bast me përgjegjësi!

Regjistrohu !